Cocodeli


Tegemist on kookosest hapendatud vegantootega ja seda toodetakse Saaremaa DeliFood OÜ poolt Saaremaal. Tegelikult võiks väljendada, et tegemist on vegan “jogurtiga“. Seaduse mõttes on aga „jogurt“ piimast valmistatud toode, ehk hapendatud piimatoode vastavate jogurtikultuuridega(juuretisega). Võib öelda ka, et „Cocodeli kookostoode“ on alternatiivne toode jogurtile. Mujal võime kohata märgistust, näiteks: „Vegan Yogurt Alternative“. Meie eesmärk oli teha väga hea maitsega ja konsistentsiga toode, et ei oleks mitte ainult „söödav“, vaid oleks väga hea toode.

Sihtgrupiks on kõik tarbijad. Sobib kõikidele. On laktoosivaba, on gluteenivaba. Sobib veganitele. Ei sisalda allergeene, sh nagu piim, pähkel, soja. Sobib ka nendele, kes muul põhjusel ei soovi tarbida loomset päritolu tooteid. Sobivad nendele, kes „hoolivad“ nagu tänapäeva maailmas meeldib öelda. Taimsete toodete sektor kasvab ja laieneb pidevalt. Ja taimsete toodete kvaliteet ja maitseomadused on tänapäeval niivõrd head, et ei saagi aru, et tegemist ei ole piimast või lihast valmistatud tootega. Kookostooted, hapendatud kookostooted jm-d, on oma olemuselt ju head, isegi väga head. Kookosel põhinevad nii soolased toidud(supid), kui ka magusad või maitsestamata tooted. Võib ka öelda, et kookose kasuks, taimsete seas, otsustasimegi sellepärast, et kookos on väga hea taimne lähtetooraine vegantoodete arendamiseks.
Inimesed eri vanuses võivad vajada oma toidumenüü ülevaatamist erinevatel põhjustel. Põhjused võivad olla ka elustiilis, tervise muutumises, mõtlemises, looduse-, keskkonnahoius, jätkusuutlikkuses jne. Kui valid kookostoote, on see kindlasti hea valik.

Taimsed tooted on väga head. Taimsete toodete sektor näitab kasvutrendi. Jah, meie tooteportfellis on enamus tooted piimatooted, kuid kiirelt areneva ja ajaga kaasas käiva ettevõttena, müües Eestis, kui ka muudel turgudel oma tooteid, soovime ja saame aru, et peame pakkuma ka taimseid tooteid. Kui ei toimu pidevat arengut, ei ole sind olemas ja see kehtib nii ettevõtete kohta, kui ka inimeste kohta.