Maitsestamata tooted

SAAREMAA MAITSESTAMATA MAHEJOGURT 4%, 380 g

Koostisosad: pastöriseeritudmahepiim, mahe piimavalk, juuretis, laap. Piim on pärit Eestist. Valmistatud Mätiku talu mahepiimast.

Vadaku eraldumine on iseloomulik hapendatud  piimatootele.

Toitumisalane teave 100 g kohta: Energiasisaldus 281 kJ/ 67 kcal, rasvad 4,0 g, millest küllastunud rasvhapped 2,7 g. Süsivesikud 4,1 g, millest suhkruid 4,1 g, valgud 3,7 g,
sool 0,10 g.

Maitsestamata tooted

SAARE KREEKA JOGURT 10% 380g ja 190 g

Saare Kreeka 10% rasvasusega jogurt on valmistatud Saaremaa farmidest kogutud piimast, mis tuleb kohalikust looduslikust ja ökoloogiliselt puhtast keskkonnast. Täidlase koostisega pehme kreeka jogurt sobib ideaalselt erinevate maitsetaimedega dipikastmete põhjaks, tzatziki ja teistesse kastmetesse, aga ka magustoiduks. Ideaalne kooslus on Saare Kreeka jogurt segatuna vahukoore ja erinevate lisanditega. Näiteks sobivad jogurtisse mesi, marjad, moos, müsli. Kreeka jogurt on hea hommiku- ja õhtusöögiks, kuid ka mõnusaks vahepalaks päeval.

Sisaldab kasulikke elus piimhappebaktereid: Streptococcus thermophilus,

Lactobacillus delbrueckii subsp. Bulgaricus

Ei sisalda E-aineid

Koostisosad: pett, rasvatu piim, rõõskkoor, piimavalk, juuretis, laap. Säilitada temperatuuril +2 ºC kuni +6 ºC. 

100 g toodet sisaldab keskmiselt: energiasisaldus 532 kJ/128 kcal, rasvad 10 g, millest küllastanud rasvhapped 5,5 g; süsivesikud 5 g, millest suhkrud 5 g; valgud 4,5 g, sool 0,1 g .

Vadaku eraldumine on iseloomulik hapendatud  piimatootele.

Maitsestamata tooted

SAARE MAITSESTAMATA JOGURT 400g

Pehme maitsega Saare maitsestamata jogurt on kreeka ja türgi jogurtile omase, eriti tiheda ja vormi hoidva konsistentsiga. Saare 5% rasvasusega maitsestamata jogurt maitseb sama hästi kui 10% rasvasusega jogurt.

Tummise ja täidlase konsistentsi saamiseks ei kasutata paksendajaid ega tärklist, vaid see on saavutatud kõrge kuivaine sisaldusega. Piimavalke on Saare maitsestamata jogurtis 8%. Siidise maitsega maitsestamata jogurt sobib nii hommikusöögiks kui ka vahepalaks, eriti hästi aga külmade kastmete ja kihiliste magustoitude valmistamiseks.

Toode on figuurihoidjate jaoks väga hea alternatiiv toorjuustule ja hapukoorele. Jogurti väga hea maitse tuleb ka toorainest, mis on alati värske ja kõrge kvaliteediga. Saaremaa koor on pärit kohalikust looduslikust ja ökoloogiliselt puhtast keskkonnast.

Kõrge valgusisaldusega
Sisaldab kasulikke elus piimhappebaktereid Streptococcus thermophilus
Lactobacillus delbrueckii subsp. Bulgaricus
Ei sisalda E-aineid

Koostis: pett, rasvatu piim, rõõsk koor, piimavalk, juuretis, laap. Säilitada temperatuuril +2 ºC kuni +6 ºC. 100 g toodet sisaldab keskmiselt: energiat 440 kJ/105 kcal, valke 8 g, süsivesikuid 7 g, rasvu 5 g.

Maitsestamata tooted

SAARE TÜRGI JOGURT 7%, 380 g

Saare Türgi 7% rasvasusega jogurt on valmistatud Saaremaa farmidest kogutud piimast, mis tuleb kohalikust looduslikust ja ökoloogiliselt puhtast keskkonnast.

Koostisosad: pett, rasvatu piim, rõõsk koor, piimavalgud, juuretis, laap. 

100 g toodet sisaldab keskmiselt: energiasisaldus 383 kJ/92 kcal, rasvad 7 g, millest küllastunud rasvhappeid 3,8 g; süsivesikud 3,9 g, millest suhkruid 3,9g; valgud 3,4 g, sool 0,1 g.

Vadaku eraldumine on iseloomulik hapendatud piimatootele

Maitsestamata tooted

SAARE KREEKA JOGURTIJOOK. LAKTOOSIVABA 200 g

Koostisosad: rasvatu piim, rõõsk koor, suhkur, piimavalgud, juuretis(sisaldab lisaks ka piimhappebaktereid L.acidophilus LA-5, Bifidobacterium BB-12), laap. 

100 g toodet sisaldab keskmiselt: energiasisaldus 278 kJ/66 kcal, rasvad 2,7 g, millest küllastunud rasvhapped 1,5 g, süsivesikud 6,6 g, millest suhkruid 6,6 g, valgud 3,9 g, sool 0,1 g, laktoos <0,01 g.

Enne tarvitamist loksutada! Tarvitada jahutatult!